![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Brezplačna dostava |
Varen nakup |
Ugodne cene |
Široka ponudba |
Hiter nakup |
Zasnovana tako, da se prilega majhnim prostorom. Konstrukcija iz eloksirane aluminijeve zlitine, klasična oblika. Jermenski / pogonski menjalnik, tihi / delujoči asinhroni motor, rezilo iz kovanega in kaljenega jekla, voziček, ki teče na samomazalnih pušah, aluminijasta dovodna plošča, opremljena s posebnimi drsnimi utori za zmanjšanje trenja, ulitki / v aluminijevem ostrenju.
TEHNIČNE SPECIFIKACIJE
| MODEL | AF300 GRL |
| Kapaciteta rezanja | ❏ 300x220 mm ❍ 220 mm |
| Debelina reza | 0÷16 mm |
| Masa | 27,5 kg |
| Motor | 0,245 kw |
| Rezilo | 300 mm |
| Dimenzije nosila | 350x300 mm |
| Dimenzije pakiranja | 680x620x520 mm |
Salamoreznica - AF300 GRL
- Proizvajalec: Swedlinghaus
- Šifra: AF300 GRL
- Dobavni rok: 2-3 tedne
-
0,00 €
- Brez DDV: 0,00 €
Oznake: Salamoreznica - AF300 GRL, AF300 GRL, Gravitacijske salamoreznice







