![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Bezplatna poštarina |
Sigurna kupnja |
Izursna cijena |
Širok Izbor |
Brza kupnja |
RUGGTEK RUČNI PC RPA 720
ATEX(Zona 2)*
Pametni ručni terminal Android 11 može se nositi s bilo kojim radnim okruženjem. Dizajn prilagođen džepu, visokokvalitetne žilavosti, koji još uvijek može podnijeti sve uvjete.Možete ga uzeti bilo gdje, a da se ne ošteti u vodi ili od svakodnevnih kapi: s PDA-om Ruggtek morate brinuti o jednoj stvari manje.
TEHNIČKE SPECIFIKACIJE
| Veličina zaslona | 5" |
| Razlučivost | 720 x 1280 px |
| Format | 16:9, IPS display |
| Dodirni zaslon | 5 inčni, kapacitivni, također radi s rukavicama i mokrim prstima |
| Procesor | MediaTek MT6762, Octa-Core 2.00 GHz |
| Grafika | ARM PowerVR GE8320 |
| Operativni sustav | Android 11, Google play |
| RAM | 2GB-4GB |
| Disk/kapacitet | SSD 16GB-64GB |
SUČELJA
1x USB Type-C (support OTG and DC Input)
1x Micro SD Memory Card Slot
1x Headphone
Built-in Barcode Reader 1D and 2D barcode support
NFC RFID 13.56MHz, ISO 14443/15693 cards
1x Mono speaker
2x SIM, WAN 4G LTE
GPS, Glonass, A-GPS Support
WIFI: 802.11 a / b / g / n
Bluetooth: Class 1, Bluetooth v4.0
Rear camera: 8M pixels, Auto focus and flash
PRODUŽNI SLOTI
Barcode Reader by Pistol Grip
UHF RFID Reader
Fingerprints Reader up to 5 fingerprints stored
BATERIJA
Rechargeable Lithium-Ion Dual Battery
Capacity: 4000 mAh
User replacable
KONCEPT
Fanless hlađenje
Raspon radne temperature: -20 ° C do 60 ° C
Relativna vlažnost od 5% do 95%, bez kondenzacije
Standard zaštite: IP67
Udovoljava američkom vojnom standardu MIL-STD-810G.
Podnosi padove s visine od 1,22 m.
Zaslon Corning Gorilla Glass, 7H površina otporna na ogrebotine
Težina: 250 g
Dimenzije: 15.6x76x165 mm (ŠxDxV)
*ATEX certifikat opcijsko
| Dodatak | Šifra proizvoda: | Cijena: bez poreza | Cijena: s porezom | Količina | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
RUGGTEK Pistol Grip 600 RUGGTEK Pistol Grip 600 Ručka ‘’pištolj’’ s tipkom za crtični kod za RPX 600. .. |
PG-600 | 139,00 € | 169,58 € | ||
![]() |
RUGGTEK Cradle 600 RUGGTEK CRADLE 600 Stolna postaja za punjenje mobilnog PC-a, i rezervni punjač baterija. .. |
RPC-600 | 116,00 € | 141,52 € | ||
![]() |
RUGGTEK Baterija RUGGTEK REZERVNA BATERIJA Trebate više snage? Bez problema. Ako vam treba dodatna ili nova bateri.. |
BAT-XXX | 0,00 € | 0,00 € |
Ruggtek RPA 720
- Brand: Ruggtek
- Šifra proizvoda: RPA-720
- Raspoloživost: 2-3 dni
-
773,48 €
- Bez poreza: 634,00 €


















