![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Bezplatna poštarina |
Sigurna kupnja |
Izursna cijena |
Širok Izbor |
Brza kupnja |
RUGGTEK RUČNI PC RP 550
Pametni terminal Windows koji kombinira dizajn, žilavost i inovacijsku tehnologiju, sposoban podržati digitalnu transformaciju: četvrta industrijska revolucija. Terminal integrira tehnologije brze bežične komunikacije tako da možete ostati povezani na mreži bilo kad i bilo gdje: dvopojasni Wi-Fi, Bluetooth, 4G LTE komunikacija i mnoge različite vrste satelita za preciznije pozicioniranje.
TEHNIČKE SPECIFIKACIJE
| Veličina zaslona | 5.5" |
| Razlučivost | 1080x1920 px |
| Format | Full HD, IPS display |
| Dodirni zaslon | 5.5 inčni, kapacitivni, također radi s rukavicama i mokrim prstima |
| Procesor | Intel Atom Z8350,četverojezgreni 1,44 GHz |
| Grafika | Intel HD, dual display |
| Operativni sustav | Windows 10 Pro/IoT Enterprise |
| RAM | 4GB |
| Disk/kapacitet | SSD 64GB |
SUČELJA
1x USB 3.0 Type A
1x USB 2.0 Micro USB
1x Micro SD
1x headphone input
1x SIM, WAN 4G LTE
GPS, Glonass, A-GPS Support
WIFI: 802.11 a / b / g / n / ac; dual band
Bluetooth: Class 1, Bluetooth v4.2
Prednja kamera: 2M piksela
Stražnja kamera: 5M piksela, autofokus
PRODUŽNI SLOTI
Built-in Barcode Reader - 1D and 2D barcode support
Built-in NFC RFID - 13.56MHz
BATERIJA
Rechargeable Lithium-Ion Battery
Kapacitet: 5000 mAh
KONCEPT
Fanless hlađenje
Raspon radne temperature: -10 ° C do 50 ° C
Relativna vlažnost od 5% do 95%, bez kondenzacije
Standard zaštite: IP65
Udovoljava američkom vojnom standardu MIL-STD-810G.
Podnosi padove s visine od 1,22 m.
Zaslon Corning Gorilla Glass, 7H površina otporna na ogrebotine
Težina: 350 g
Dimenzije: 87x180x21.5 mm (ŠxDxV)
| Svojstva | |
| CPU | Intel Atom Z8350 Quad core 1.44 GHz |
| Ekran na dodir | Kapacitivni multi-touch |
| Memorija | 4GB/64GB |
| Operacijski sustav | Windows 10 Pro/IoT |
| Zaslon | 5.5" Res: 1080x1920px |
| Sučelja i konektori | 1x USB 3.0 Type A 1x USB 2.0 Micro USB 1x Micro SD 1x headphone input 1x SIM, WAN 4G LTE GPS, Glonass, A-GPS Support WIFI: 802.11 a / b / g / n / ac; dual band Bluetooth: Class 1, Bluetooth v4.2 Rear camera: 5M pixels, autofocus Front camera: 2M pixels |
| Dodatak | Šifra proizvoda: | Cijena: bez poreza | Cijena: s porezom | Količina | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
RUGGTEK Baterija RUGGTEK REZERVNA BATERIJA Trebate više snage? Bez problema. Ako vam treba dodatna ili nova bateri.. |
BAT-XXX | 0,00 € | 0,00 € | ||
![]() |
RUGGTEK Cradle 550 RUGGTEK CRADLE 550 Stolna postaja za punjenje mobilnog PC-a, rezervni punjač baterija i replikato.. |
RPC-550 | 116,00 € | 141,52 € |
RUGGTEK RP 550 Windows 10 Pro
- Brand: Ruggtek
- Šifra proizvoda: RPW-550
- Raspoloživost: 5-10 dni
-
1.140,70 €
- Bez poreza: 935,00 €


















