![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Bezplatna poštarina |
Sigurna kupnja |
Izursna cijena |
Širok Izbor |
Brza kupnja |
MODENA TOUCH SCREEN PANEL PC
Računalo sa zaslonom osjetljivim na dodir od "nehrđajućeg čelika", kompaktnog dizajna, sposobno izdržati korozivne materijale, prašinu, ulje ili izravnu vodu zahvaljujući 100% potpunoj zaštiti (sa svih strana), uključujući periferne uređaje i napajanje.
TEHNIČKE SPECIFIKACIJE
| Zaslon 4:3 | 17″ |
| Zaslon widescreen | 21.5″, 24" |
| Razlučivost | 1280 x 1024 ili 1920 x 1080 px |
| Format | Industrial TFT with LED Backlights |
| Dodirni zaslon | Projective capacitive (PCT) multi-touch |
| Procesor | Quad-Core Intel Celeron J1900 |
| Grafika | Intel HD graphics |
| Operativni sustav | Windows 10 Pro |
| Memorija | 4GB-8GB/64GB SATA SSD expandable |
SUČELJA
3x USB
1x RJ45, Gigabit Ethernet
2x RS232
1x Audio, Realtek ACL High Definition Audio
1 x Mini PCI-E slot
OPCIONALNA PROŠIRENJA
All the I/O ports can be custom-tailored: USB ports, RS232/422/485, ...
Bluetooth 4.2
WiFi: 802.11 a / b / g / n / ac with antenna
4G:TDD-LTE/FDD-LTE with Antenna
DC:24V; AC-DC Power Adapter up to IP67
KONCEPT
Raspon radne temperature: 0 ° C do + 50 ° C
Raspon temperature skladištenja: -20 ° C do + 70 ° C
Relativna vlažnost od 10% do 90%, bez kondenzacije
Razina zaštite: Total IP66
Hlađenje: Potpuno zatvoreno odvođenje topline, dizajn bez ventilatora
| Svojstva | |
| CPU | Quad-Core Intel Celeron J1900 |
| Ekran na dodir | Projective capacitive (PCT) multi-touch |
| Memorija | 4GB-8GB/64GB SATA SSD proširljiv |
| Operacijski sustav | Windows 10 Pro/IoT |
| Zaslon | 17", 21.5", 24" Res: 1280x1024 ili 1920X1080px |
| Sučelja i konektori | 3x USB 1x RJ45, Gigabit Ethernet 2x RS232 1x Audio, Realtek ACL High Definition Audio 1 x Mini PCI-E slot |
SESITEK Modena series
- Brand: Sesitek
- Šifra proizvoda: SES-MODENA
- Raspoloživost: Na zalihi
-
2841,38 €
- Bez poreza: 2329,00 €












