![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Bezplatna poštarina |
Sigurna kupnja |
Izursna cijena |
Širok Izbor |
Brza kupnja |
Zasnovana tako, da se prilega majhnim prostorom. Konstrukcija iz eloksirane aluminijeve zlitine, klasična oblika. Jermenski / pogonski menjalnik, tihi / delujoči asinhroni motor, rezilo iz kovanega in kaljenega jekla, voziček, ki teče na samomazalnih pušah, aluminijasta dovodna plošča, opremljena s posebnimi drsnimi utori za zmanjšanje trenja, ulitki / v aluminijevem ostrenju.
TEHNIČNE SPECIFIKACIJE
| MODEL | AF300 GR |
| Kapaciteta rezanja | ❏ 250x205 mm ❍ 205 mm |
| Debelina reza | 0÷16 mm |
| Masa | 26,5 kg |
| Motor | 0,27 kw |
| Rezilo | 300 mm |
| Dimenzije nosila | 295x240 mm |
| Dimenzije pakiranja | 550x670x550 mm |
Salamoreznica - AF300GR
- Brand: Swedlinghaus
- Šifra proizvoda: AF300 GR
- Raspoloživost: 2-3 tedne
-
0,00 €
- Bez poreza: 0,00 €
Oznake: Salamoreznica - AF300GR







